Čištění kanalizace v Plzni a okolí

Čistíme ucpané odpady, kanalizace a odtoky

Čistíme ucpané odpady a odtoky od dřezů, umyvadel, myček nádobí i záchodů. Nabízíme strojní čištění stoupaček, kanalizací a domovních odpadů. Jsme profesionálové, kteří svému řemeslu rozumí. Čistíme kanalizace, bytové i domovní odpadní rozvody i stoupačky.

Poskytujeme NONSTOP HAVARIJNÍ SERVIS pro odstraňování poruch na vodovodních instalacích, kanalizační síti a topném systému. Oblastí naší působnosti je celý Plzeňský kraj (Plzeň, Klatovy, Třemošná, Kaznějov, Plasy, Nepomuk, Dobřany, Chotěšov..) a Karlovarský kraj.

Čistíme ucpanou kanalizaci a provádíme čištění kanalizace od vpustí, gulí, kanálků, gajdů. Pracujeme s profesionální technikou na čištění bytové, domovní, venkovní i dešťové kanalizace.

Poskytujeme tyto instalatérské služby:
  • čištění ucpané kanalizace a odpadu
  • opravy prasklého vodovodního a kanalizačního potrubí
  • čištění vodovodního a topného systému
  • veškeré ostatní instalatérské práce

Mobil NONSTOP: +420 607 940 974

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech i o svátcích
Havárie ani živelné pohromy si čas nevybírají a všedni dny ani svátky nerozlišují, proto nás naše instalatérská havarijní pohotovost funguje nepřetržitě. 

ODSTRANĚNÍ HAVÁRIE

Drobné závady odstraňujeme ihned, u havárií většího rozsahu dohodneme harmonogram prací, který bude vyhovovat oběma stranám. V každém případě odstraníme následky havárie v co nejkratším čase, odborně a samozřejmě za přijatelnou cenu. Zajistíme všechny související práce, nemusíte koordinovat spolupráci různých profesí.

Náš pomocník: REMS Cobra 22 set 16 + 22 čistička potrubí

REMS Cobra 22 set 16   22 čistička potrubí
foto_09.jpg
foto_11.jpg
foto_13 _1_.jpg
foto_16.jpg
foto_23.jpg
foto_18.jpg
foto_19.jpg
foto_20.jpg
foto_22.jpg

Máme v našem týmu úžasného pomocníka - je to elektrický stroj na čištění trubek 20 – 150 mm. Má kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 750 W, pravý a levý chod, vodící hadice. Při naší práci využíváme: 6 dělených spirál 16 x 2,3 m ve spirálovém koši, přímý vrták 16, soudkovitý vrták 16, ozubený listový vrták 16/25, kolík k rozpojování spirál 16, 5 dělených spirál 22 x 4,5 m v koši na spirály, přímý vrták 22, vytahovací vrták 22, nálevkovitý vrták 22, ozubený listový vrták 22/35, kolík k rozpojování spirál 22, 2 páry vodicích rukavic i kufr z ocelového plechu na každou sadu nářadí.

 

Pro čištění velkých průměrů využíváme stroj R750, který si poradí s průměry až do 250 mm. Je vhodná pro práce jako jsou vrtání řetězovým vrtákem, frézování kanalizace a odstraňování kořenů z kanalizace.

 

Mám zájem

Kontakt

Leták ke stažení

IMAGE: