Čištění kanalizace v Plzni a okolí

Čistíme ucpané odpady a kanalizaci vysokým tlakem vody

Čistíme ucpané odpady a odtoky od dřezů, umyvadel, myček nádobí i záchodů. Nabízíme strojní čištění stoupaček, kanalizací a domovních odpadů. Jsme profesionálové, kteří svému řemeslu rozumí. Čistíme kanalizace, bytové i domovní odpadní rozvody i stoupačky. Disponujeme profesionální vysokotlakou technikou na pročištění kanalizace (VYSOKOTLAK).

Poskytujeme NONSTOP HAVARIJNÍ SERVIS pro odstraňování poruch na vodovodních instalacích, kanalizační síti a odpadních systémech. Oblastí naší působnosti je celý Plzeňský kraj (Plzeň, Klatovy, Třemošná, Kaznějov, Plasy, Nepomuk, Dobřany, Chotěšova atd.) a Karlovarský kraj.

Čistíme ucpanou kanalizaci a provádíme čištění kanalizace od vpustí, gulí, kanálků, gajdů. Pracujeme s profesionální technikou na čištění bytové, domovní, venkovní i dešťové kanalizace.

Poskytujeme tyto služby:

  • čištění ucpané kanalizace a odpadu
  • opravy prasklého vodovodního a kanalizačního potrubí
  • čištění odpadního systému

Volejte NONSTOP linku

+420 607 940 974

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech i o svátcích
Havárie ani živelné pohromy si čas nevybírají a všední dny ani svátky nerozlišují, proto nás naše havarijní pohotovost funguje nepřetržitě. 

ODSTRANĚNÍ HAVÁRIE

Drobné závady odstraňujeme ihned, u havárií většího rozsahu dohodneme harmonogram prací, který bude vyhovovat oběma stranám. V každém případě odstraníme následky havárie v co nejkratším čase, odborně a samozřejmě za přijatelnou cenu. Zajistíme všechny související práce, nemusíte koordinovat spolupráci různých profesí.

Poradíme si s malým i velkým problémem

Pro čištění velkých průměrů využíváme stroj R750, který si poradí s průměry až do 250 mm. Je vhodná pro práce jako jsou vrtání řetězovým vrtákem, frézování kanalizace a odstraňování kořenů z kanalizace.

Profesionální vybavení pro čištění kanalizace a odpadů

Disponujeme profesionálnimi tryskami pro čištění kanalizace

Ukázka profesionální techniky