16.07.2020

Vyčistili jsme stoupačky v osmipatrovém panelovém domě v Mladé Boleslavi. Naše služby doporučuje nejen majitel SVJ, spokojeno bylo také všech 48 nájemníků.

Pan Rada našel naši instalatérskou firmu na internetu a oslovil nás s prosbou vyčistit stoupačky pro SVJ Mladá Boleslav. Na místě jsme provedli diagnostiku a zjistili jsme, že díky tvrdé vápencové vodě, která na Boleslavsku je, byly všechny trubky téměř zcela ucpané. Navíc se místní stoupačky měnily naposled v devadesátých letech.

"Pan Kudík nejdřív zkoušel stoupačky čistit za pomoci vysokého tlaku. Ty byly už ale tak opotřebené, že muselo nakonec dojít ke stříhání trubek a společně jsme došli k řešení pořídit zcela nové stoupačky. S tak odborným přístupem k problému, profesionalitou a rychlostí jsem se ještě nesetkal,"
hovoří o zkušenosti s naší firmou majitel zmiňovaného SVJ.

"Po přijetí nového řešení jsme během jednoho týdne vyřešili celý plán prací včetně financí, technologií a způsobu, jakým bude vše provedeno. Pan Kudík zvládnul za 3 dny vyčistit osmipatrový panelový dům, kde jsou na každém podlaží umístěny 3 byty. Krom toho si ho všichni nájemníci oblíbili. Bez problému mnohým nájemníkům pomohl s instalaterskými pracemi přímo v jejich bytech. Vyměnil jim baterie a všem vysvětlil, jak bude práce na domě probíhat a co je potřeba udělat, aby po zásahu vše správně fungovalo," komentuje pan Rada a dodává, že ho velmi mrzí, že podobná firma neexistuje v okolí Mladé Boleslavi.

Na místě naše firma zjistila i další závadu na odpadovém potrubí. "Každý instalatér by udělal svou práci a odešel. Pan Kudík nejen že neodejde, dokud není práce hotová a zcela zkontrolovaná, ale odhalil také další závadu v podobě ucpaných odpadů a bez problému ji odstranil. Navíc nám doporučil pořídit pro panelový dům úpravnu vody, abychom desetiletí nemuseli mít žádný problém s usazeninami. Na jeho doporučení se všichni nájemníci shodli, že úpravnu vody pořídíme. Nyní jako jeden z mála panelových domů máme vlastní úpravnu vody přímo uvnitř budovy. Panu Kudíkovi za precizně odvedenou práci velké díky."


Pan Rada na závěr s úsměvem zmiňuje, že jednaní s námi bylo jako jednání s lékařem. "Je to jako jednat s chirurgem. Vy mu věříte, protože bude provádět zákrok ve vašem těle. Stejně takovou důvěru jsem měl já, když jsem svůj panelák svěřil do rukou firmy Vyčistíme-potrubí.cz. Tahle instalatérská firma stojí rozhodně za doporučení."